FIND EN DTU'er

Hvem

Hvor

Telefonbog

Navn Titel Enhed Tlf. E-mail
Brit Bille AlbrektsenAC-FuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 10 66bbal@adm.dtu.dk
Rasmus AlbrinkUndervisningsassistentDTU Diplomraal@dtu.dk
Mette AlbrinkOverassistentAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 71 59mealb@adm.dtu.dk
Julie Kamp AlbækVidenskabelig assistentDTU Mekanikjukam@mek.dtu.dk
Morteza AlehosseiniPh.d.-studerendeDTU Sundhedsteknologimortea@dtu.dk
Antonio Grimalt AlemanyPostdocDTU Kemiteknik50 34 44 26angral@kt.dtu.dk
Anna Luiza Farias AlencarPh.d.-studerendeDTU Aquaalfal@aqua.dtu.dk
Laura AlessandrettiAdjunktDTU Compute45 25 34 72lauale@dtu.dk
Hanne AlexanderChefsekretærAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 10 88hale@adm.dtu.dk
Karina Sonne AlfastsenRegnskabsmedarbejderAfdelingen for Økonomi og Regnskab45 25 11 05ksa@adm.dtu.dk
Kenneth AlgartForskningsteknikerDTU Vindenergikeal@dtu.dk
Charlotte AlgreenEkstern LektorDTU Bygchalg@byg.dtu.dk
Sajid AliPostdocDTU Fysiksajal@dtu.dk
Faheem AliPh.d.-studerendeDTU Managementfahali@dtu.dk
Zohreh AlizadehVidenskabelig assistentDTU Computezoal@dtu.dk
Khaled AlizaiPh.d.-studerendeDTU Space45 25 96 83kha@space.dtu.dk
Lars AlkærsigLektorDTU Entrepreneurship45 25 45 34lalk@dtu.dk
Signe Winther AllerupERP HR-KonsulentAfdelingen for Økonomi og Regnskab93 51 14 48siwih@adm.dtu.dk
Joakim Christoffer AllerupIT InfrastrukturchefSupport, AIT-Infrastruktur service gruppen, AIT-Net Team45 25 52 92jcal@dtu.dk
Rosa Lundbye AllesøeVidenskabelig assistentDTU Sundhedsteknologirosal@dtu.dk
Kristoffer AlmdalProfessorDTU Nanotech45 25 81 44kral@nanotech.dtu.dk
Kristoffer AlmdalProfessorDTU Kemi45 25 81 44kral@dtu.dk
Rodrigo AlmedaSeniorforskerDTU Aquaroal@aqua.dtu.dk
Susana Raquel Melo de AlmeidaPostdocDTU Kemiteknik45 25 28 63susal@kt.dtu.dk
Louise AlmerStudentermedhjælperDTU Bioengineeringloualm@dtu.dk
Anton Vergod AlmgrenPh.d.-studerendeDTU Aquapaval@aqua.dtu.dk
Mads Radmer AlmindVidenskabelig assistentDTU Fysikmarad@fysik.dtu.dk
Alejandra Villamil AlonsoVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringalvalo@dtu.dk
Karla Jimena Grant AlpizarUndervisningsassistentDTU Bygkjgal@dtu.dk
Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Life40 30 31 17elals@dtu.dk
Xavier Flores AlsinaSeniorforskerDTU Kemiteknik45 25 29 67xfal@kt.dtu.dk
Tommy Sonne AlstrømLektorDTU Compute45 25 34 31tsal@dtu.dk
Ipek AltayHjælpelærerDTU Managementipeal@dtu.dk
Ipek AltayVidenskabelig assistentDTU Fødevareinstituttetipeal@food.dtu.dk
Margherita AlteriniVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikmaalt@kt.dtu.dk
Leo AltingProfessor emeritus DTU Management45 25 46 60leoa@dtu.dk
Merlin Alvarado-MoralesForskerDTU Miljø45 25 14 71meal@env.dtu.dk
Elena Carrasquer AlvarezVidenskabelig assistentDTU Bioengineeringecaal@dtu.dk
Sol Laura Gutierrez AlvarezPh.d.-studerendeDTU Kemislga@kemi.dtu.dk
Javier Fernandez AlvarezPh.d.-studerendeDTU Elektro45 25 38 21jafealv@elektro.dtu.dk
Sandro Diord Rescinho AmadorPostdocDTU Byg45 25 18 29sdio@byg.dtu.dk
Rajan AmbatProfessorDTU Mekanik45 25 21 81ram@mek.dtu.dk
Mads AmbjørnsenProjektlederCampus Service93 51 07 81maamb@dtu.dk
Ole AmbrosiusUndervisningsassistentDTU Diplom61 68 50 21olea@dtu.dk
Amctest3 AMCTestprofilAfdelingen for IT Serviceamcttre@dtu.dk
Sara Ben AmerPostdocDTU Management46 77 51 72sbea@dtu.dk
Rania AmerLaborantDTU Sundhedsteknologiraiam@dtu.dk
Rania AmerLaborantCenter for Diagnostik DTUraiam@dtu.dk
Stefano AmericoPh.d.-studerendeDTU Fysiksteame@dtu.dk
Mette AmfeltLaborantDTU Bioengineeringmetam@dtu.dk
Tara Sabbagh AmirkhiziPh.d.-studerendeDTU Management45 25 60 24tasaam@dtu.dk
Rabije AmitiKontorfuldmægtigAfdelingen for Uddannelse og Studerende45 25 11 49ra@adm.dtu.dk
Heidi AmlundSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet93 51 08 77haml@food.dtu.dk
Ahmed Morsi AmmarPostdocDTU Elektro45 25 36 97ammma@elektro.dtu.dk
Frédéric AmourPostdocCenter for Olie og Gas - DTUamour@dtu.dk
Benaiah AnabaraonyePostdocCenter for Olie og Gas - DTU52 65 32 95bana@dtu.dk
Abhishek AnandStudentermedhjælperDTU Elektroabhan@dtu.dk
Megha AnandPostdocDTU Fysikmanand@fysik.dtu.dk
Mikkel AnboPh.d.-studerendeDTU Bioengineeringmikkan@dtu.dk
Ruben Isaac Erives AnchondoPh.d.-studerendeDTU Vindenergi21 40 93 78riea@dtu.dk
Amine Abbad AndaloussiPh.d.-studerendeDTU Compute45 25 31 58amab@dtu.dk
Carina AnderbergKonsulentDTU Aqua35 88 33 14ca@aqua.dtu.dk
Jan AndersenChefkonsulentAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 78 53jande@adm.dtu.dk
Maj Munch AndersenSeniorforskerDTU Management45 25 45 32mmua@dtu.dk
Alex AndersenDriftskoordinator, gartnerCampus Service46 77 52 13alxa@dtu.dk
Birte Kronbak AndersenStudie- og uddannelseskoordinatorDTU Space45 25 38 47bka@space.dtu.dk
Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperCampus Serviceceaian@dtu.dk
Anton Bay AndersenPh.d.-studerendeDTU Nanolababaand@dtu.dk
Bjørn Skjønning AndersenErhvervs-ph.d.DTU Managementbjska@dtu.dk
Claus E. AndersenSektionslederDTU Sundhedsteknologi46 77 49 12clan@dtu.dk
Claus Henrik AndersenKontorchefAFRI45 25 10 28cha@dtu.dk
Ceelin Aila AndersenStudentermedhjælperDTU Learn for Life50 70 10 12caia@dtu.dk
Christina Maj Hagberg AndersenLaborantDTU Nutech46 77 53 81chag@dtu.dk
Christina Maj Hagberg AndersenLaborantDTU Sundhedsteknologi46 77 53 81chag@dtu.dk
Dennis Ulrik AndersenBiologoverassistentDTU Aqua29 25 13 10dean@aqua.dtu.dk
Ditte Kirstine AndersenFuldmægtigAfdelingen for Forskning og Relationer45 25 11 69ditkan@adm.dtu.dk
Eva Helena AndersenJournalistDTU Sundhedsteknologi45 25 39 71ehand@dtu.dk
Kasper Eli AndersenIngeniørassistentDTU Diplom93 51 14 09kasan@dtu.dk
Laura Mundus AndersenSekretærDTU Management46 77 51 57launie@dtu.dk
Lene Krøl AndersenHead of eScience CenterDEICI2-DeIC Sekretariat, DEICI2-Kompetencecenter, Escience35 88 82 05lene.krol.andersen@deic.dk
Mads Emil Møller AndersenPh.d.-studerendeDTU Bygmaema@byg.dtu.dk
Martin Skovgaard AndersenLektorDTU Compute45 25 30 36mskan@dtu.dk
Nicolaj Thulin AndersenSystemadministratorAIT Risø Campus46 77 55 43nicth@dtu.dk
Morten Fuglsang AndersenLærlingDTU Kemimfuan@dtu.dk
Nils Axel AndersenLektorDTU Elektro45 25 35 83naa@elektro.dtu.dk
Rasmus Grau AndersenPostdocDTU Mekanik45 25 40 20rgra@mek.dtu.dk
Poul Erik AndersenIngeniørassistentDTU Fysik45 25 33 03poul.andersen@fysik.dtu.dk
Ole Steen AndersenEkstern lektorDTU Managementolstan@dtu.dk
Rikke AndersenSeniorforskerDTU Fødevareinstituttet40 21 53 77rian@food.dtu.dk
Søren Scheurer AndersenChefkonsulent, Jura og kontrakterAFRI45 25 74 38soesa@dtu.dk
Svend Erik AndersenVidenskabelig assistentDTU Mekanikseran@mek.dtu.dk
Vibe Dalhoff AndersenPostdocDTU Fødevareinstituttet35 88 71 13vdan@food.dtu.dk
Jakob Munkgaard AndersenSeniorforretningsudviklerAFRI93 51 18 63jmuan@dtu.dk
Mathias Skovdam Busk AndersenStudentermedhjælperDTU Diplommathan@dtu.dk
Christian AndersenVidenskabelig assistentDTU Kemiteknikchrand@kt.dtu.dk
Morten Garly AndersenAnsvarlig for kommunikationDTU Space45 25 97 69mga@space.dtu.dk
Frits Møller AndersenProfessor MSODTU Management46 77 51 03fman@dtu.dk
Anders Peter AndersenLektorDTU Fysik45 25 33 12aanders@fysik.dtu.dk
Anna Lise AndersenSekretær assistentDTU Mekanik45 25 47 62anli@mek.dtu.dk
Anne-Mette Høeg AndersenProjektlederAfdelingen for Forskning og Relationeranneha@dtu.dk
https://robocup.dtu.dk/service/telefonbog?descending=False&fr=101&mr=100&pt=employee&qt=NetmesterSearch&sc=coll_DTU-person&sorton=LastName
11 AUGUST 2020